Fuzul Topraktan Başakşehir Ayazma

Proje

Fuzul Topraktan Başakşehir Ayazma

Konut Sayısı

156

Satış Durumu

Satışı Tamamlandı

Proje Hakkında

Projemiz İstanbul’un son yıllardaki kazanç potansiyeli en yüksek bölgelerinden biri olan Başakşehir bölgesinde yer almaktadır. Başakşehir Ayazma'da yer alan proje hem arsa yatırımı hem de daire yatırımı olarak yatırımcısına yüksek kazanç sağlayacak bir fırsat sunuyor. Projenin ilk aşaması olan arsa yatırımını yaparak bu değerli bölgede daire getirili arsa sahibi olacaksınız. Akabinde inşaat maliyetini karşılayarak kendi dairenizin sahibi olabileceksiniz.

Arsa Hakkında

Arsa Sayısı

1

M2

82 m2

Yakında Ne Var?

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
1.2Km
İkitelli Organize Sanayi
250m
İstanbul Havalimanı
20Km
Metro İstasyonu
700m
Otobüs Durağı
200m

Fuzul Topraktan ile plan ve projesi belirlenmiş dairelerden birisinin daire başına düşen arsa payını satın alırsınız.

Arsanız değer kazanmaya devam ederken sadece inşaat maliyetini karşılayarak arsanıza yüksek kazanç getirili proje inşa edebilirsiniz.

İnşaat maliyetini peşin veya taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

İnşaat maliyeti herhangi bir nedenden dolayı karşılamak istemezseniz bu maliyeti sizin adınıza Fuzul’ün karşılamasını talep edebilirsiniz. Bu durumda Fuzul sizin adınıza inşaat maliyetini karşılar ve inşaat bitiminde arsa payınıza düşen dairenin satışından elde edilecek gelir üzerinden sözleşmede belirtilen oran üzerinden kar payını size verir.

İlk gün yapmış olduğunuz arsa yatırımınız sadece inşaat maliyetini karşılayarak yüksek kazançlı ev yatırımına dönüşmüş olacak