Fuzul Topraktan Pendik

Proje

Fuzul Topraktan Pendik

Konut Sayısı

85

Satış Durumu

Satışta

Proje Hakkında

Projemiz İstanbul’un son yıllardaki kazanç potansiyeli en yüksek bölgelerinden biri olan Pendik bölgesinde yer almaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı'na komşu olan projemizde hem arsa yatırımı hem de daire yatırımı olarak yatırımcısına yüksek kazanç sağlayacak bir fırsat sunuyor. Projenin ilk aşaması olan arsa yatırımını yaparak bu değerli bölgede daire getirili arsa sahibi olacaksınız. Akabinde inşaat maliyetini karşılayarak kendi dairenizin sahibi olabileceksiniz.

Arsa Hakkında

Arsa Sayısı

1

M2

56-124

Yakında Ne Var?

Sabiha Gökçen Havalimanı
2 Km
Metro
300m
Fuar ve Kongre Merkezi Spor Köyü
3 Km
Teknopark
2.7 Km
Türk Japon Üniversitesi
3 Km

Fuzul Topraktan ile plan ve projesi belirlenmiş dairelerden birisinin daire başına düşen arsa payını satın alırsınız.

Arsanız değer kazanmaya devam ederken sadece inşaat maliyetini karşılayarak arsanıza yüksek kazanç getirili proje inşa edebilirsiniz.

İnşaat maliyetini peşin veya taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

İnşaat maliyeti herhangi bir nedenden dolayı karşılamak istemezseniz bu maliyeti sizin adınıza Fuzul’ün karşılamasını talep edebilirsiniz. Bu durumda Fuzul sizin adınıza inşaat maliyetini karşılar ve inşaat bitiminde arsa payınıza düşen dairenin satışından elde edilecek gelir üzerinden sözleşmede belirtilen oran üzerinden kar payını size verir.

İlk gün yapmış olduğunuz arsa yatırımınız sadece inşaat maliyetini karşılayarak yüksek kazançlı ev yatırımına dönüşmüş olacak